Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa
Karlovy Vary
vlastní doprava
8.6/10
2026-03-31->2026-04-01
Více informacíFotografie Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa
Karlovy Vary
Art Deco Wolker by Astoria Hotel & Medical Spa - je samostatná budovavedlejší budova v srdci Karlových Varů, na slavné Tržní kolonádě vedle Vřídla, jen pár kroků od ikonické Mlýnské kolonády a hlavní hotelové budovy - ASTORIA Hotel & Medical Spa (5 minut chůze) 300 metrů daleko.
Art Deco Wolker poskytuje stylově zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou a elegantním moderním nábytkem. Ve vlastní koupelně najdete bezplatné toaletní potřeby, ručníky a fén. Ve vyšších patrech je výtah a některé pokoje mají pěkný výhled.
Hosté Art Deco Wolker mohou využívat veškeré služby ASTORIA Hotel & Medical Spa v hlavní hotelové budově (300 metrů):
Recepce je otevřená 24 hodin denně a její personál hovoří několika jazyky. Check-in, check-out, conscierge
Tea Room Services jsou k dispozici zdarma. Snídaně formou bufetu - lázeňské a wellness centrum s pramenitými lázněmi a bazénem včetně restauračních služeb. Snídaně formou bufetu
Parkování - omezený počet parkovacích míst je k dispozici před hlavní budovou - ASTORIA Hotel & Medical Spa, proto je nutná rezervace parkování předem.
Na požádání je k dispozici doprava na letiště.
Příjezd od 15:00 skončilo v 11:00.
Vezměte prosím na vědomí, že v hlavní budově ASTORIA Hotelu & Medical Spa ve Vřídelní ulici 9221 (250 metrů = 2 minuty pěšky z Art Deco Wolker - vedlejší budova) je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce se službou concierge, wellness centrum, restaurace, snídaně a parkoviště.Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.
Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.
V blízkosti ubytování nejsou spoje veřejné dopravy, proto se hostům doporučuje mít vlastní vozidlo.
Jednolůžkový pokoj. Tento jednolůžkový pokoj má posezení. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky). ;
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Tento dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi nebo manželskou postelí má TV s plochou obrazovkou a posezení. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky). ;
Apartmá. Toto apartmá má posezení a satelitní TV. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky). ;
Speciální nabídka – dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi, wellness balíčkem a plnou penzí. V této nabídce je 18 lázeňských procedur. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky). ;
Speciální nabídka – jednolůžkový pokoj Superior s wellness balíčkem a plnou penzí. V této nabídce je 18 lázeňských procedur. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky). ;
Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí. Tento dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí má rychlovarnou konvici, posezení a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky). ;
Rodinné apartmá Junior. Tento rodinný pokoj má posezení s pohovkou. V Art Deco Wolker mohou hosté plně využívat veškeré ubytovací služby, všechny ostatní služby včetně check-inu probíhají v hlavní hotelové budově ASTORIA Hotel & Medical Spa (vzdálené 300 metrů a dostupné pěšky).
Další informace o nabídce cz - Karlovy Vary - Art Deco WOLKER by ASTORIA Hotel & Medical Spa, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.
Rezervovat nyní
nabídka našeho partnera: Booking.com BG.205426









