Fotografie apartmán U dědy Lubina
Luleč
Apartmán U dědy Lubina se nachází v destinaci Luleč a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Hrad Špilberk se nachází 37 km odtud a Brněnské výstaviště 38 km. Dinopark Vyškov se nachází 6,8 km od tohoto apartmánu a Macocha 27 km.
Tento apartmán má 2 ložnice a kuchyňský kout s lednicí, myčkou nádobí a kávovarem.
Brno hlavní nádraží se nachází 36 km od ubytování apartmán U dědy Lubina a Katedrála sv. Petra a Pavla 37 km. Letiště Brno Tuřany leží 31 km daleko.
Příjezd od 15:00 skončilo v 11:00.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Apartmán se 2 ložnicemi. The well-equipped kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment has parquet floors, a seating area with a flat-screen TV, a washing machine, a private entrance, as well as soundproof walls. The unit offers 3 beds.
Další informace o nabídce cz - Luleč - apartmán U dědy Lubina, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.
Rezervovat nyní
nabídka našeho partnera: Booking.com BG.216857









