Fotografie AquaPálava - apartmán s kouzelným výhledem
Pasohlávky
AquaPálava - apartmán s kouzelným výhledem se nachází v destinaci Pasohlávky a nabízí terasu. Zámek Valtice se nachází 25 km odtud, Zámek Lednice 27 km a Hrad Špilberk 38 km. Na místě je k dispozici restaurace, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.
Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, kuchyň s kompletním vybavením a 1 koupelnu. Apartmán má také posezení a koupelnu.
Brněnské výstaviště se nachází 38 km od ubytování AquaPálava - apartmán s kouzelným výhledem a Kolonáda na Reistně 26 km. Letiště Brno Tuřany leží 36 km od ubytování.
Příjezd od 14:00 skončilo v 10:00.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Provozováno soukromým hostitelem
Apartmán s 1 ložnicí. Boasting a private entrance, this air-conditioned apartment includes 1 bedroom, 1 bathroom and a kitchen. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. This apartment has soundproof walls, a seating area, a flat-screen TV and a terrace. The unit has 2 beds.
Další informace o nabídce cz - Pasohlávky - AquaPálava - apartmán s kouzelným výhledem, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.
Rezervovat nyní
nabídka našeho partnera: Booking.com BG.1047237









