Fotografie CHALUPA NA MLÝNĚ
Přítluky
CHALUPA NA MLÝNĚ se nachází v Přítlukách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Zámek Lednice se nachází jen 12 km daleko a Zámek Valtice 19 km. Tento prázdninový dům má soukromý bazén, zahradu, neplacené soukromé parkoviště a možnost vlastního stravování.
Tento prázdninový dům má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyň s kompletním vybavením. Může se pochlubit také terasou s výhledem na bazén. Tento prázdninový dům s klimatizací poskytuje také posezení, pračku a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami.
Hrad Špilberk se nachází 46 km od ubytování CHALUPA NA MLÝNĚ a Brněnské výstaviště je 47 km daleko. Letiště Brno Tuřany leží 45 km od ubytování.
Příjezd od 14:00 skončilo v 10:00.
V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.
Dům se 4 ložnicemi. This holiday homes standout features are the private pool and fireplace. Boasting 4 bedrooms, this spacious holiday home has 3 bathrooms with a walk-in shower, a seating area and terraceyou can relax. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also features a barbecue. The air-conditioned holiday home offers a flat-screen TV, a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit offers 8 beds.
Další informace o nabídce cz - Přítluky - CHALUPA NA MLÝNĚ, recenze rekreantů a také volné termíny naleznete na webu našeho partnera.
Rezervovat nyní
nabídka našeho partnera: Booking.com BG.207302









